Kariera - BOCIAN

Przejdź do treści
Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy poszukujemy osób na stanowisku:

  1. •Pomocnik/ca stolarza (szkolenie na miejscu)

Opis stanowiska:
• obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych
• odbiór elementów z maszyn
• sortowanie elementów od długości

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w produkcji
• punktualność
• systematyczność
obsługa wózka jezdniowego spalinowego

Oferujemy:
• pracę na miejscu w zakładzie
• stałą pracę w stabilnej firmie
• pracę w przyjaznej atmosferze
• premie uznaniowe

Wymiar czasu pracy:
• praca jednozmianowa
• przerwa główna od 9:00 do 9:20
• przerwa dodatkowa od 12:00 do 12:10
• wszystkie święta i niedziele wolne od pracy
• obecnie zakład pracuje system jednozmianowym ale możliwe jest wprowadzenie na niektórych stanowiskach systemu dwuzmianowego

Sposób kontaktu:
• telefonicznie
• osobiście w siedzibie firmy P.D.G.D. Firma Bocian 83-407 Łubiana ul. Rzemieślnicza 6
• na adres e-mail firmy biuro@bocian-meble.pl
• obowiązkowe jest dostarczenie CV wraz ze zdjęciem kandydata

Prosimy o dołączenie zapisu: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych przez P.D.G.D. Firma Bocian 83-407 Łubiana ul.  Rzemieślnicza 6 na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami o  ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu  Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego  przepływu (RODO). Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i przyjmuję do  wiadomości, że może zostać odwołana w każdym czasie."
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.